Kommenteeri

Juriidiline tugi EAALi liikmetele

EAAL üldkogul 20.juunil 2023.aastal kinnitati meie ühingu eelarvekava, milles sisaldus ka rida " Juriidilise toe fond liikmetele " kogusummas 10 000 eurot 2023.

EAAL üldkogul 20.juunil 2023.aastal kinnitati meie ühingu eelarvekava, milles sisaldus ka rida " Juriidilise toe fond liikmetele " kogusummas 10 000 eurot 2023. aasta kohta. See abi on mõeldud juhuks, kui EAAL liikmel on probleem, mis on seotud EAAL'i põhikirjaliste eesmärkide ja/või liikme huvide kaitsega. . EAAL ei paku ise juriidilist tuge, vaid aitab võimalusel liikmel juriidilist teenust finantseerida. Võimaluse korral ja liikme soovil võib EAAL juhatus anda ka soovitusi juristi /vandeadvokaadi leidmiseks.

Huvi ja/või vajadusel korral peab EAAL liige abi taotlemiseks kirjutama oma probleemist EAAL juhatuse e-maili aadressil eaal@eaal.ee. Juhatus menetleb taotlusi 15 tööpäeva jooksul ja otsustab oma liikmetele ja/või klientidele õigusabi toetuse andmise üle, kui see on juhatuse hinnangul vajalik EAAL'i põhikirjaliste eesmärkide kaitseks ja/või huvides.
Lisa kommentaar

Email again: